KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14188250
nr 1418 8250
Blandteknik
Ingrid Nilsson Olsson, ansikten. Signerad, blandteknik, 28x20, yttermått inklusive ram: 45x35 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 september 2021
kl 19:08:41
13/9 17:39:49
300 kr
13/9 18:48:03